Názor 🏠 Admin

Kytky na loukách

Myslím si, že ty kytky na všech loukách by se měly trochu podupat, aby byly barevnější. Nelíbí se mi jejich kontrast a vykreslení, navrhuji proto zakázat luční kvítí, protože nesplňuje mé barevné požadavky a preference. Jdu založit sdružení za zrušení lučního kvítí, kdo jde se mnou ať to napíše do komentáře. Děkuji za pozornost.

👍 0 · 👎 0 — Přihlas se pro hlasování.

Komentáře (1)

🏠 Admin

Komentuju nekomentovatelný příspěvek, který je nesmyslný a jsem pro, aby se tento příspěvek zakázal a nikomu nezobrazoval. Těším se, až tady bude možnost Nahlásit příspěvek, protože tohle je taková blbost, že si to zaslouží nahlášení.

👍 0 · 👎 0

Přihlas se pro komentování.